Internet konference v tujini 2016

internet marketing conferencesPripravili smo pregled najzanimivejših konferenc s področja internetnega marketinga, ki bodo v letu 2016 potekale v Evropi in v ZDA. Nam najbližje je največ zanimivega dogajanja v Londonu. Vsekakor pa vsem, ki jih zanima internet marketing priporočamo udeležbo na konferenci Marketing Festival v Brnu kjer dobite daleč največ za vloženi denar.

Ime dogodka Datum Lokacija Link Cena
2016 Carnegie Conference January 28 – 29 Orlando http://www.carnegiecomm.com/resources/the-carnegie-conference/ 745 USD
Digital Summit February 8 – 9 Phoenix http://digitalsummitphoenix.com/ 245 USD
Social Media Strategies Summit February 9 – 11 Las Vegas http://socialmediastrategiessummit.com/las-vegas-2016/ 1.795 USD
MarketingSherpa Email Summit February 22 -24 Las Vegas http://www.meclabs.com/training/marketing-summit/marketingsherpa-summit-2016 1695 USD
LeadsCon March 15– 17 Las Vegas http://www.leadscon.com/leadsconlv/ 895 USD
Adobe Summit 2015 March 20 – 24 Las Vegas http://summit.adobe.com/na/ 1.695 USD
SMX Munich March 17 – 18 Munich http://smxmuenchen.de/en/muenchen2015/programm/ 995 €
SES London še ni datuma London http://sesconference.com/london/index.php cca. 999 GBP
Email Evolution March 30 – April 1 New Orleans http://emailevolution.org/ 1.595 USD
Social Media Marketing World April 17 -19 San Diego http://www.socialmediaexaminer.com/smmworld/ 1027 USD
Advertising Week April 18 – 22 London http://advertisingweek.eu/ 379 GBP
Brighton SEO April 21 -22 Brighton, UK http://www.brightonseo.com/ 400 GBP
Social Media Strategies Summit April 26-18 Chicago http://socialmediastrategiessummit.com/chicago-2016.html 1.795 USD
Engage May 11 – 13 Prague http://www.engage2016.com/ 799 USD
DIGIMARCON – Digital Marketing Conference May 12 -13 New York http://digimarcon.com/east/ 995 USD
Conversion Conference May 17 -19 Las Vegas http://www.conversionconference.com/2016-home.htm 897 USD
Search Marketing Expo – SMX London May 18 – 19 London http://marketinglandevents.com/smx/london/ 695 GBP
Social Media Strategies Summit June 1-3 New York http://socialmediastrategiessummit.com/newyork-2016.html 1.795 USD
Social Fresh August 18 – 21 San Diego http://socialfreshconference.com/ 797 USD
Content Marketing World September 6 -9 Cleveland http://www.contentmarketingworld.com/
MozCon September 12 – 14 Seattle https://moz.com/mozcon 799 USD
Dmexco September 14 – 15 Köln, DE http://dmexco.de/en/Home.html 0 EUR!
Advertising Week September 28 – October 2 New York http://newyork.advertisingweek.com še ni cene
Pubcon Las Vegas October 10 -13 Las Vegas http://www.pubcon.com/ cca. 1.149 USD
eMetrics October 12 -13 London http://emetrics-summit.co.uk/ 795 GBP
Conversion Conference October 12 – 13 London http://conversionconference.co.uk/ cca. 1.295 GBP
DMA October 16 – 18 Los Angeles http://dma15.org/
Search Love October 17 – 18 London https://www.distilled.net/events/searchlove-london/ cca. 1000 USD
Hero Conf – PPC conference October 24 – 26 London http://www.heroconf.com/ še ni cene
Ad Tech October 25 – 26 London http://ad-techlondon.co.uk/ cca. 995 GBP
MarTech October – še ni datuma London http://martechconf.com/europe/ še ni cene
adTech November 2 -3 New York http://www.ad-tech.com/ny/ 1795 USD
Web Summit November 7 – 10 Lisbon https://websummit.net/ še ni cene
Marketing Festival November – še ni datuma Brno http://www.marketingfestival.cz/en cca. 300 EUR
Inbound November 8 -11 Boston http://www.inbound.com/ 899 USD

Zaznamki

Leave a Reply

Your email address will not be published.

top